ŞEHİT ÇOCUKLARINA YÖNELİK KARNAVALIN SPONSORU NCR

Sınır Tanımayan Merhamet Derneğinin Gaziler ve Şehit Aileleri vakfı Gaziantep Şubesi ile birlikte organize ettiği Suriyeli ve Türkiye’deki Şehit Çocuklarına yönelik “Kardeşlerin birliği” temalı Karnaval Burçpark’ta yapıldı. Karnaval’a katılan çocuklar Arapça ve Türkçe şarkılarla gönüllerince eğlendi. Organizasyonun Sağlık Sponsorluğunu NCR İnternational Hospital üstlendi. Hastane; tam teşekküllü Ambulansı ve yardımcı sağlık personelleri ile karnaval boyunca katılımcılara sağlık hizmeti sundu.

Karnavala, merkezi Amerika’da bulunan Sınır Tanımayan Merhamet Derneğinin başkanı Muhammed Bedevi de katıldı. “Şehit çocuklarının yüzündeki mutluluğu görmek bizleri çok sevindirdi” diyen Bedevi karnavala destek sunan katılımcılara teşekkür etti.

Gaziler ve Şehit Aileleri Derneği Gaziantep Şube Başkanı Gazi Mehmet Yeter de vatanın birliği ve bütünlüğü için canını ortaya koyan kahramanların emanetlerine sahip çıkma adına çeşitli organizasyonlar yaptıklarını anlattı.

Katılımcılara günün anısına plaket verildi. NCR İnternational Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Ahmet Neccar adına Kurumsal Pazarlama ve İletişim Müdürü Ayhan Ulu’ya plaket takdim edildi. 

 

İlgili Linkler

http://www.saglikilan.com/haber_detay.asp?kat_id=1093