Öncelikle hastalarımız P-shot operasyonunun tazeleme – duyarlılıkla ilgili işlevi arttırma için penise enjeksiyon işlemi olduğunu bilmeli. PRP ile yapılan bu işleme priapussshot ya da p-shot deniyor. Platelet zengin plazma ile yapılan öncü bir tekniktir.İnsan vücudunda bir hasar oluştuğunda oluşan ani reaksiyon, trombositlerin dokuda toplanıp onarıma başlaması şeklinde. Bu bağlamda uygulanan Pshot işlemi, penisteki trombosit sayısını 4-5 kat artırabiliyor, damarların hasarlı kısımları onarılıyor, yeni damar yapıları oluşuyor, hasarlı dokular eski haline geri dönüyor. Bu sayede ereksiyon süresi artarken eğer varsa sertleşmeme gibi sorunlar ortadan kalkıyor. Ek olarak kullanılan aletlerle penisin boyu ve kalınlığı da artırılıyor.Vücudun kendine ait iyileştirici ve canlandırıcıları kabiliyetini kullanır. Koldan az miktarda kan alınarak daha sonra plazmanın toplandığı bir santrifüje yerleştirilmektedir. Plazmayı penise enjekte ettiğimizde sağlıklı dokuyu büyümek için kök hücrelerin harekete geçmesi söz konusu. Hücrelerin yenilenmesi ve büyümenin olması bu şekilde sağlanmaktadır.

P Shot cerrahi bir işlem değil. Acısız, ağrısız bir süreçte gelişiyor. Kolay ve kısa süreli bir prosedür. Koldan enjeksiyonla alınan kan, içeriğinin santrifüj cihazı ile trombosit yönünden zengin hale getirildiği laboratuvar işleminin ardından mikrouçlu iğne kullanılarak penise enjekte ediliyor. Uygulamanın temelini kandaki tombositlerin ayrıştırılarak özel bir serum halinde penis üzerinde belirlenen bölgelere aktarımı oluşturuyor. Sadece birkaç dakika süren uygulama sonrası hasta günlük rutin yaşantısına dönüyor.

P-shot Kimlere Yapılabilir?

  • Penisin şeklinden rahatsız olunması
  • Penisin işlevinden memnun olmama
  • Cinsel performansı arttırmak isteme

    gibi durumlarda, uygulamayı yapıyoruz. Hastalarımızın bu şikayetlerden biri ile gelmeleri yeterlidir. Yapılan muayenenin ardından rahatsız olunan hususların fizyolojik bir hastalıktan kaynaklanmıyor olması halinde, bu yöntem ile istediğiniz cinsel hayata kavuşmanız mümkün olacaktır.

P-shot Ağrılı Bir işlem mi?

            Hastalarımızın bu yöntemde endişe duymasına gerek yok. P-shot uygulaması ile herhangi bir şekilde acı çekmiyorsunuz. Operasyon lokal anestezi altında yapılır. Herhangi bir şekilde ağrı acı olması gibi hisler olmayacaktır. Çoğu zaman hastalarımızın bu işlem sırasında hiçbir şekilde ağrı hissetmediği geri dönüşlerini alıyoruz.

P-shot işlemi Ne Kadar Sürer?

            Hastalarımıza yaptığımız uygulamanın son derece kısa süre içinde tamamlandığını bilmelisiniz. Bunun için yapılacak olan uygulama lokal anestezi altında yapıldığı için operasyon kısa sürede tamamlanacaktır.30 – 40 dakika gibi kısa bir süre içinde işlemin tamamlanmasını sağlıyoruz. Hastalarımıza vermiş olduğumuz bilgiler sayesinde endişe duyulmadan işlemin tamamlanması söz konusu oluyor.

P-shot Hangi Aralıklar ile Uygulanır?

            Yaklaşık iki haftalık ara vermeler olacaktır. 2 haftada bir uygulama ile başarılı sonuçlar alınması söz konusudur. Ortalama olarak 3 – 4 seans ile operasyondan son derece başarılı sonuçların alınması sağlanacaktır. Hastalarımıza gerekli bilgileri vererek, sorularının yanıtlanmasını sağlıyoruz.

P-shot  Sonrası

Yapmış olduğumuz uygulama sonrasında hastalarımız ne gibi sonuçlar alacağını merak ediyor. Evet, başarılı şekilde yapılan p-shot sonrasında peniste ve cinsel hayatta ne gibi değişiklikler oluyor? İşte, p-shot sonrasında detaylar…

  • Aran kan akışının ve dolaşımın olması
  • Penisin güçlenmesi
  • Geliştirilmiş cinsel yetenek
  • Penisin düzleştirilmesi
  • Gelişmiş penis görünümü
  • Artan duyalılık ve cinsel zevk