DR. YILMAZKAYA’DAN HASTALARINA MÜJDE

24 Haziran seçimlerinde Gaziantep Milletvekili seçilen Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanımız Sn. Bayram Yılmazkaya, belirli günlerde Kalp ameliyatlarına devam edebileceğini söyledi.

Adaylık sürecinde, doktorluk mesleğinden uzaklaşacağı düşüncesi ile çok sayıda sitem telefonu aldığını belirten Yılmazkaya, başta bu aileler olmak üzere diğer hastalarına da “meclis çalışmalarını aksatmayacak şekilde” hizmet vermeye devam edebileceğini, kritik ameliyatlar için vakit ayıracağını dile getirdi.

Yılmazkaya şöyle konuştu: “Seçimden önce söz verdiğimiz gibi haftanın 4 günü Gaziantep’te halkımızla bir aradayız. Evimi Ankara’ya taşımayı hiç düşünmedim. Burada hemşerilerimin arasında bulunarak onlara daha fazla vakit ayırıp Meclise taşınması gereken konuları belirlemeye devam edeceğim. Haftanın belli günlerinde meclise giderek siyasi faaliyetlerimi yürütüyorum. Benimle görüşmek isteyen tüm hemşerilerime kapım açık. Çalıştığım hastaneye gelerek benimle rahatlıkla görüşebilirler. Hastanedeki odamızda hem hastalarımla ilgileniyor hem de görüşmek isteyen hemşerilerimi dinliyorum. Milletvekilliğim boyunca Ankara ile Gaziantep arasında adeta mekik dokuyacağım.” dedi.