NCR INTERNATIONAL HOSPITAL

ÇOCUK RESİM YARIŞMASI

 

 

NCR INTERNATIONAL HOSPITAL ailesi olarak yaratıcı kuşakların yetişmesi önemiyle her yıl geleneksel olarak yapmayı planladığımız Çocuk Resim Yarışmamız başlıyor. Konumuzu Gaziantep şehrinin düşman işgalinden kurtuluşunu temsil edecek resim çalışması olarak belirledik.

  Genç yeteneklerin “Gaziantep ve Milli Mücadele” temasıyla oluşturacakları resim çalışmalarını bekliyoruz.

 

KATILIM ŞARTLARI

  • Yarışmaya sadece Gaziantep geneli 5,6,7,8. Sınıf öğrencileri katılabilecektir. Katılımcıların eserlerini 35X50 cm ölçülerinde resim kağıdına yaparak teslim etmeleri gerekmektedir.

 

  • Her türlü resim ve boya malzemeleri (sulu boya, pastel boya, yağlı boya, kuru boya) kullanmak serbesttir.

 

  • Her yarışmacı bir kez yarışmaya katılma hakkına sahiptir. Katılımcılardan yarışma için herhangi bir ücret alınmayacaktır.

 

  • Katılımcının yarışmaya katıldığı resmin, sağ arka köşesine, adı ve soyadı, yaşı, okulu, velisinin adı ve soyadı, velisinin telefon numarası yazılarak teslim edilmesi gerekmektedir.

 

  • Dereceye giren eserler, yarışmadan 1(bir) yıl sonra; eser sahibi tarafından talep edilmesi halinde söz konusu eserler sahibine iade edilecektir. Eserlerin tüm kullanım hakları NCR International Hospital’a ait olacaktır.

 

  • Katılımcılar eserlerini 18 Aralık 2020, Cuma günü saat 23:59’ a kadar posta yolu ya da şahsen aşağıdaki adrese ulaştırmak durumundadır.

       Adres: Mücahitler Mh. Gazimuhtarpaşa Bul. No: 56 Şehitkamil / GAZİANTEP

       İrtibat: 0.342 211 99 58

 

  •  Yarışmada dereceye giren katılımcıların isimleri, eserleriyle birlikte 25 Aralık 2020 Cuma günü www.ncrhospital.com internet sitesi, aynı zamanda facebook ve instagram sosyal medya hesaplarımızdan yayınlanacaktır. Dereceye giren katılımcılar ile telefon kanalıyla da iletişime geçilecektir.

 

  • Dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan eserler, pandemiden dolayı hastanenin iç mekanında sergilenecektir. Ödül töreni belirlenen günde sadece dereceye giren öğrencilerle sosyal mesafeye uygun olarak yapılacaktır.

 

  • Resimler NCR International Hospital çalışanlarından oluşan bir juri heyeti ve uzman bir resim öğretmeni eşliğinde değerlendirilecektir.

 

ÖDÜLLER: Yarışma sonucundan Juri değerlendirilmesi ile birlikte;

Birincilik elde edecek katılımcıya, bilgisayar,

İkincilik elde edecek katılımcıya, tablet,

Üçüncülük elde edecek katılımcıya akıllı bileklik ödülleri takdim edilecektir. Ayrıca dereceye girerek ödül sahibi olan her eser sahibine Check-Up paketi armağan edilecektir.

 

 

 

NCR International Hospital

Adres: Mücahitler Mh. Gazimuhtarpaşa Bul. No: 56 Şehitkamil / GAZİANTEP

Telefon: 0342 211 99 30

Fax: 0342 211 99 36   

E-Posta: info@ncrhospital.com