Çağrı Merkezi
 

NCR International HospitalHakkımızda

TanıtımTanıtım

 

Ncr Sağlık  Grubuna bağlı Ncr Internatıonal Hospital seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartları hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında sağlık sektöründe fark yaratacaktır. Grubumuza bağlı Özel Hayat Hastanesi 1995 Nisan ayında ilk hastasını kabul etmiştir. 20 yıl hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı tedavi üniteleri, modern mekânlar ve konforlu hasta odalarıyla sağlıkta güvenin adresidir.

Kalp-damar cerrahisi, fiziksel tedavi ve rehabilitasyon, beyin ve sinir Hastalıkları, plastik ve rekonstrüktif cerrahisi ile bütün cerrahi ve dahili branşlarda hizmetinizdedir.

Türkiye'de 20 yılı aşkın pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standartlarının yükselebilmesine öncülük eden NCR Sağlık Grubu uluslararası tanı tedavi yöntemleriyle de ülkemizi yurtdışında başarıyla temsil etmektedir.

Dünyanın birçok ülkesinde hasta kabul eden ve Türkiye'nin sağlıkta başarısını dünyaya tanıtan sağlık grubudur. Irak, Arap Körfezi, Kuzey Afrika tanıtım bürolarımızla dünya markası olma yolundayız. Arapça, İngilizce, Almanca dilleriyle hizmet veren ekiplerimizle dünyaya hizmet vermekteyiz.

 

 
Copyright NCR International Hospital 2015 | Tüm Hakları Saklıdır