Çağrı Merkezi
 

NCR International HospitalTanıtım Filmlerimiz

İnsan KaynaklarıNCR INTERNATIONAL HOSPITAL İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

 

NCR Internat Hospital olarak; İnsan Kaynakları Yönetimi açısından bilinçli ve kaliteli sağlık hizmeti sunmanın doğru zamanda doğru eleman çalıştırmaktan geçtiğini düşünüyoruz.

 

Kurum içinde Çalışanlar; iş bilgisi, tecrübesi ve becerisi ile var olduğu gibi; kişisel , duygusal, tüm yaşamsal yetkinlikleri ile zamanını, emeğini ve özverisini bizimle paylaşmaktadır. Bu düşünceler doğrultusunda ; çalışanlarımızla sadece çalışan-işveren ilişkisi dışında onların kişisel vasıflarını yükseltmeye, zayıf yönlerini geliştirmeye, mesleki birikimlerine katkıda bulunmaya yönelik eğitimler düzenlenmektedir.

 

            Çalışanlarımızın kariyer platosunda değil; kariyer basamaklarında adımlar atması için kişisel takipler doğrultusunda performans değerleme sistemimiz ile çalışanların emeğinin karşılığını vermeye çalışmaktayız.

 

            Gerek ücretlendirme, gerekse ödül sistemimizde adil ve sistematik davranma konusunda ödün vermeyen Ncr Internatıonal Hospital; Kurum kültürüne bağlı, etik değerlere önem veren, çalışkan, özverili ve yetkin bir insan kaynakları ile çalışmaktan gurur duymaktadır.

            Ncr Internatıonal Hospital; daha sağlıklı nesiller için; huzurlu, saygılı, güvenilir, kaliteli hizmet anlayışını misyonu olarak kabul etmiş olup; başarılarıyla ismini tüm Bölgeye duyurmuştur.

 

            Ncr Internatıonal Hospital ailesi olarak ; bizimle çalışmak isteyen özverili, etkin, öğrenmeye açık, kendini geliştirmeye istekli adaylar için  İŞ BAŞVURU FORMU ‘muz. NCR INSAN KAYNAKLARI is-basvuru@ncrhospital.com mail atabilirsiniz.
 
Copyright NCR International Hospital 2015 | Tüm Hakları Saklıdır